Опис Садовий подрібнювач GTM MS2800/45, фрезерний механізм (MS2800/45)
GTM MS2800/45 — садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими та сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як різальний інструмент використовується циліндрична фреза з гострими різальними гранями. Фреза виготовлена з якісної інструментальної сталі та здатна слугувати довгий термін без потреби заміни. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 55 л.
Основні переваги GTM MS2800/45:
- Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В
- 2800 Вт — споживана потужність двигуна
- Різальна фреза з інструментальної сталі A8
- 43 об/хв — частота обертання ножів
- 45 мм — максимальна товщина гілок
- Вбудований реверс для звільнення застряглих гілок
- 55 л — місткий сміттєзбірник
- Електронний захист від перевантаження
- Захист від випадкового запуску подрібнювача
- Вологозахищена панель керування
- Металева протирізальна пластина-напрямна
- Зворотний клапан для захисту від викиду щіпок в користувача
- Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
- Захист корпусу за стандартом IPx4
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Садовий подрібнювач GTM MS2800/45
- Сміттєзбірник 55 л
- Штовхач
- Комплект кріплень
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Рівень шуму | 90 дБ |
| Ріжучий механізм | Фрезерний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість контейнера | 55 л |
| Контейнер для збору | Да |
| Макс. діаметр гілки | 45 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Потужність двигуна | 2800 Вт Вт |
| наявність реверсу | Да |
| Призначення | Гілки та листя |
| Продуктивність | 125 кг/год л/хв |
| Система подрібнення | Фреза |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 385 ₴










