Опис Садовий подрібнювач GTM DS2800/45, ножовий механізм (DS2800/45)
GTM DS2800/45 — садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими та сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як різальний інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Різальні ножі двосторонні, завдяки чому неабияк збільшується термін експлуатації. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 60 л.
Основні переваги GTM DS2800/45:
- Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В
- 2800 Вт — споживана потужність двигуна
- 2 різальні двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
- 2800 об./хв — частота обертання ножів
- 45 мм — максимальна товщина гілок
- 60 л — місткий сміттєзбірник
- Електронний захист від перевантаження
- Захист від випадкового запуску подрібнювача
- Вологозахищена панель керування
- Металева протирізальна пластина-напрямна
- Зворотний клапан для захисту від викиду щіпок в користувача
- Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
- Захист корпусу за стандартом IPx4
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Садовий подрібнювач GTM DS2800/45
- Сміттєзбірник 60 л
- Штовхач
- Комплект кріплень
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Рівень шуму | 105 дБ |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість контейнера | 60 л |
| Контейнер для збору | Да |
| Макс. діаметр гілки | 45 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал контейнера | Пластик |
| Потужність двигуна | 2800 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Призначення | Гілки та листя |
| Продуктивність | 125 кг/год л/хв |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 987 ₴










