Опис Садовий подрібнювач GTM DS2500/40, ножовий механізм (DS2500/40)
GTM DS2500/40 — садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими та сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 40 мм. Як різальний інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Різальні ножі двосторонні, завдяки чому неабияк збільшується термін експлуатації. Ця модель не комплектується спеціальним контейнером для подрібнених гілок, тому можна використовувати будь-яку зручну ємність для збирання відходів.
Основні переваги GTM DS2500/40:
- Надійний індукційний безщітковий двигун із живленням від побутової мережі 220 В
- 2500 Вт — споживана потужність двигуна
- 2 різальні двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
- 2800 об./хв — частота обертання ножів
- 40 мм — максимальна товщина гілок
- Електронний захист від перевантаження
- Захист від випадкового запуску подрібнювача
- Вологозахищена панель керування
- Металева протирізальна пластина-напрямна
- Зворотний клапан для захисту від викиду щіпок в користувача
- Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
- Захист корпусу за стандартом IPx4
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Садовий подрібнювач GTM DS2500/40
- Штовхач
- Комплект кріплень
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Рівень шуму | 108 дБ |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Контейнер для збору | Немає |
| Макс. діаметр гілки | 40 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність двигуна | 2500 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Призначення | Гілки та листя |
| Продуктивність | 125 кг/год л/хв |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 190 ₴






