Садовий бензиновий подрібнювач 6.5 к. з GTM GS6501, ножовий механізм
38 360 ₴
- Немає в наявності
- Код: 82889
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Садовий бензиновий подрібнювач 6.5 к. з GTM GS6501, ножовий механізм
GTM GS6501 — високоефективний побутовий подрібнювач гілок, призначений для роботи зі свіжою та сухою деревиною. Ножі в рух приводить бензиновий двигун Rato з потужністю 6,5 к.с. Різальний барабан діє як додаткова система втягування гілок, завдяки чому швидкість подрібнення досягає 10 м/хв. Максимальна товщина свіжих гілок під час роботи становить 100 мм. Різальні ножі двосторонні, завдяки чому неабияк збільшується термін експлуатації. Подрібнювач комплектується колесами для транспортування.
Основні переваги GTM GS6501:
- 12 місяців — повна гарантія на весь механізм
- Потужний бензиновий 4-тактний 1-циліндровий двигун Rato
- 6.5 л.с/4400 Вт — потужність двигуна
- 3600 об/хв — робочі оберти двигуна
- 212 куб. см — об'єм двигуна
- Ремінний привод на різальний барабан із 2 кевларових ременів
- 2 різальні ножі на барабані й 1 стаціонарний ніж з інструментальної сталі SKH51
- 2400 об/хв — частота обертання ножів
- 100 мм — максимальна товщина подрібнення свіжих гілок і м'якої деревини
- Швидкість втягування гілок до 10 м/хв
- 3,6 л — об'єм бака для палива
- 0,5 л — об'єм бака для олії
- Широкий завантажувальний бункер під кутом для забору гілок
- Вхідний отвір для гілок розміром 16x14.5 см
- Регульований жолоб викиду
- Важіль екстреної зупинки подрібнювача
- 90 кг — вага подрібнювача
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Садовий подрібнювач GTM GS6501
- Колеса
- Інструкція експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Контейнер для збору | не комплектується |
| Макс. діаметр гілки | 100 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність двигуна | 4400 Вт Вт |
| наявність реверсу | Ні. |
| Особливості | важіль екстреної зупинки |
| Призначення | Гілки та листя |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 360 ₴









