Садовий бензиновий подрібнювач 25 к. с GTM DCH6 гілки до 180 мм (DCH6)
324 829 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83209
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Садовий бензиновий подрібнювач 25 л. з GTM DCH6 гілки до 180 мм (DCH6)
GTM DCH6 — промисловий подрібнювач гілок, призначений для подрібнення свіжих і сухих гілок, рейок та інших дерев'яних відходів. Різальна система являє собою диск із 2 ножами з корозійностійкої сталі А8 і приводиться в рух бензиновим двигуном Rato R740 на 25 л.с. Завдяки високій потужності максимальний робочий діаметр гілок досягає 180 мм.
Основні переваги GTM DCH6:
- Промисловий клас обладнання
- Потужний бензиновий 4-тактний 2-циліндровий двигун Rato R740 з електростарером
- 25 л.с/18.4 кВт — потужність двигуна
- 3600 об/хв — робочі оберти двигуна
- 713 куб.см — об'єм двигуна
- Різальна система дискова, з двома реверсивними різальними ножами на диску та 1 протирізальним ножем
- 180 мм — максимальна товщина подрібнення деревини
- Система подавання гілок — гідропривод із двома гідромоторами
- Регульована швидкість подавання гілок залежно від товщини
- Вбудована система реверсу
- Система викидання тріски з відцентровим вентилятором,
- Привод різального диска ремінний із відцентровою муфтою зчеплення (для легкого запуску, також слугує запобіжною муфти),
- Ремені з кевларовим армуванням,
- Система аварійної зупинки
- Об'єм паливного бака: 12 л
- Об'єм оливного картера: 1,6 л
- Об'єм бака гідравліки: 25 л
- Шасі з фаркопом для легкого транспортування
- Габарити зібраного подрібнювача (ДхШхВ) — 3470*1390*2280 мм
- 650 кг — вага подрібнювача
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Подрібнювач GTM DCH6 — 1 шт.
- Колісна вісь — 1 шт.
- Колеса - 1 пара
- Причіпний пристрій (комплектний) — 1 шт.
- Глушник — 1 шт.
- Паливний бак із кронштейном кріплення — 1 шт.
- Крила з елементами кріплення — 1 пара
- Викидна шахта комплектна — 1 шт.
- Акумулятор 12 В — 1 шт.
- Комплект кріплення — 1 комплект
- Інструкція — 1 екз.
- Дерев'яне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Тип запуску | Електростартер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 12 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 3470х1390х2280 мм |
| Контейнер для збору | не комплектується |
| Макс. діаметр гілки | 180 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Модель двигуна | RATO R740 |
| Потужність двигуна | 18400 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 25 л. |
| наявність реверсу | Да |
| Об'єм двигуна | 713 см3 |
| Обсяг паливного бака | 12 л |
| Об'єм бака для олії | 1.6 л |
| Особливості | важіль екстреної зупинки |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | Гілки |
| Регулювання швидкості | Так |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 829 ₴











