Садовий бензиновий подрібнювач 15 л. з GTM P4206 гілки до 150 мм (P4206)
81 704 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83208
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Садовий бензиновий подрібнювач 15 к. з GTM P4206 гілки до 150 мм (P4206)
GTM P4206 — промисловий подрібнювач гілок, призначений для подрібнення свіжих і сухих гілок, рейок та інших дерев'яних відходів. Різальна система являє собою диск діаметром 350 мм із 2 ножами з корозійностійкої сталі А8 і приводиться в рух бензиновим двигуном Rato R420 на 15 л.с. Завдяки високій потужності максимальний робочий діаметр гілок досягає 150 мм.
Основні переваги GTM P4206:
- Промисловий клас обладнання
- Потужний бензиновий 4-тактний 1-циліндровий двигун Rato R420 з електростарером
- 15 л.с/9.1 кВт — потужність двигуна
- 3600 об/хв — робочі оберти двигуна
- 420 куб. см — об'єм двигуна
- Різальна система дискова, з двома реверсивними різальними ножами на диску та 1 протирізальним ножем
- Легкий безінструментальний доступ до барабана для швидкої заміни ножів
- 150 мм — максимальна товщина подрібнення деревини
- Привод різального диска ремінний із відцентровою муфтою зчеплення (для легкого запуску, також слугує запобіжною муфти),
- Ремені з кевларовим армуванням,
- Система аварійної зупинки
- Об'єм паливного бака: 6,5 л
- Об'єм оливного картера: 1,1 л
- Шасі з фаркопом для легкого транспортування
- Габарити зібраного подрібнювача (ДхШхВ) — 2700*1218*1424 мм
- 255 кг — вага подрібнювача
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Двигун із різальним блоком — 1 шт.
- Бункер — 1 шт.
- Викидна шахта — 1 шт.
- Кришка викидної шахти — 1 шт.
- Акумулятор 12 В — 1 шт.
- Причіпний пристрій (комплектний) — 1 шт.
- Колісна вісь — 1 шт.
- Колеса - 1 пара.
- Ключ свічковий — 1 шт.
- Інструкція — 1 екз.
- Дерев'яне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Тип запуску | Електростартер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 2700х1218х1424 мм |
| Контейнер для збору | не комплектується |
| Макс. діаметр гілки | 150 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Модель двигуна | Rato R420 |
| Потужність двигуна | 9100 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 15 л. |
| наявність реверсу | Ні. |
| Об'єм двигуна | 420 см3 |
| Обсяг паливного бака | 6.5 л |
| Об'єм бака для олії | 1.1 л |
| Особливості | важіль екстреної зупинки |
| Харчування | Бензин |
| Призначення | Гілки |
| Регулювання швидкості | Так |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 704 ₴









