Опис Будівельний пилосос GTM JN 501
GTM JN 501 — промисловий пилосос для прибирання сухого та вологого сміття, а також збору води. Сертифікований для роботи з пилом класу L. Працює від побутової електромережі з напругою 220 В. Його контейнер має місткість 30 літрів, чого досить для поглинання грубого або дрібного сміття.
Конструкція пилососа дає змогу приєднувати до нього електроінструмент для збирання сміття прямо під час роботи. Максимальна потужність інструмента може становити 2000 Вт.
Пилосос має 3-ступеневу систему очищення повітря, завдяки чому все сміття ефективно забирається. Пилосос комплектується якісним HEPA-фільтром. Є вбудована система напівавтоматичного очищення фільтра.
Пилосос GTM JN 501 постачається в картонному пакованні з набором аксесуарів для прибирання.
Основні переваги GTM JN 501:
- Професійне обладнання для прибирання
- Прибирання сухого та вологого сміття, а також збирання води
- Сертифікований для пилу класу L
- Триступенева система фільтрації
- Напівавтоматичне очищення фільтра
- HEPA-фільтр у комплекті
- 1600 Вт — споживана потужність двигуна
- 1983 л/хв — максимальна продуктивність
- 190 мбар — розрідження повітря
- Плавне регулювання потужності всмоктування
- Режим повітродува
- 1400 л/хв — видатність повітря
- Розетка для під'єднання інструменту
- Автоматичне увімкнення пилососа після 5 з роботи інструмента
- 2000 Вт — максимальна потужність інструмента
- Два роз'єми для під'єднання шланга пиловидалення
- 2 м — довжина комплектного шланга
- Телескопічна трубка з неіржавкої сталі
- 30 л — об'єм бака
- 10 л — максимальний об'єм води
- Поплавцевий запобіжник для роботи з водою
- 14 л — об'єм мішка для верхнього контейнера
- 20 л — об'єм мішка для нижнього контейнера
- Кабель 4 м
- 78 дБ — рівень шуму під час роботи
- 600x375x575 мм — габарити пилососа
- 15 кг — один із найлегших пилососів
Комплектація
- Пилосос GTM JN 501
- Шланг 2 м
- Телескопічна трубка
- Комбінована універсальна щітка для підлоги
- Щітка для будівельного сміття
- Насадка для важкодоступних місць
- Регульована кутова насадка
- Повітряний HEPA-фільтр
- Фільтр для захисту від води
- Адаптер для під'єднання електроінструмента
- Багаторазовий мішок для верхнього контейнера
- Багаторазовий мішок для нижнього контейнера
- Заглушка для роз'єму під'єднання шланга
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Габарити | 600x375x575 мм |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Клас пилу | L |
| Потужність | 1.6 кВт Вт |
| Об'єм резервуара | 30.0 л л |
| Особливості | 3-ступенева фільтрація повітря |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Призначення | Комбіноване прибирання |
| Продуктивність | 1980 л/хв л/хв |
| Розрідження | 190 мбар |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Промисловий |
| Рівень шуму | 78 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 186 ₴





