Опис Пневмогідравлічний 50т GTM TY50001 з манометром
GTM TY50001 — стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресовування та випресовування різних деталей. Такий тип преса вирізняється простотою, великою надійністю і малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги преса GTM TY50001:
- Висока якість виготовлення
- Надійний премідравлічний механізм для роботи вручну або за допомогою компресора
- Максимальне робоче зусилля 50 т
- Манометр на корпусі для точного контролю тиску на деталь
- Максимальна висота деталі 890 мм
- Хід штока під час роботи 175 мм
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 276.0 кг |
| Висота проходу | 890 мм |
| Габарити | 920xЗ70x1800 мм |
| Додаткові функції | Манометр |
| Макс. навантаження | 50 т |
| Робочий хід | 175 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Ширина проходу | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 855 ₴



