Опис Пневмогідравлічний 30т GTM TY30002 з манометром
GTM TY30002 — стаціонарний пневмогідравлічний прес для запресовування та випресовування різних деталей. Такий тип преса вирізняється простотою, великою надійністю і малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги преса GTM TY30002:
- Висока якість виготовлення
- Надійний премідравлічний механізм для роботи вручну або за допомогою компресора
- Максимальне робоче зусилля 30 т
- Манометр на корпусі для точного контролю тиску на деталь
- Максимальна висота деталі 995 мм
- Хід штока під час роботи 160 мм
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160.0 кг |
| Висота проходу | 995 мм |
| Габарити | 1620xЗ90xЗ10 мм |
| Додаткові функції | Манометр |
| Макс. навантаження | 30 т |
| Робочий хід | 160 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Пневмогідравлічний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Ширина проходу | 870 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 236 ₴



