Опис Прес гідравлічний 20т GTM TY20005 з манометром
GTM TY20005 — стаціонарний гідравлічний прес для запресовування та випресовування різних деталей. Такий тип преса вирізняється простотою, великою надійністю і малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах, так і в побуті.
Переваги преса GTM TY20005:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальне робоче зусилля 20 т
- Манометр на корпусі для точного контролю тиску на деталь
- Максимальна висота деталі 910 мм
- Хід штока під час роботи 185 мм
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100.0 кг |
| Висота проходу | 910 мм |
| Габарити | 1550 x 300 x 300 мм |
| Додаткові функції | Манометр |
| Макс. навантаження | 20 т |
| Робочий хід | 185 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічний |
| Тип установки | Підлоговий |
| Ширина проходу | 780 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 679 ₴



