Мотокоса ECHO SRM-2620TES/U бензинова, 1.04 кВт + Повний комплект витратників
17 244 ₴
- Немає в наявності
- Код: k78833
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Мотокоса ECHO SRM-2620TES/U бензинова, 1.04 кВт + Повний комплект витратників
ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ РОЗХОДНИХ МАТЕРІАЛІВ, ПРОФЕСІЙАЛЬНО ПІДОБУДНИЙ ДЛЯ ВАС:
* комплект дає змогу без додаткових витрат відразу розпочати косіння трави або чагарників
Мотокоса ECHO SRM-2620TES/U — бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів у місцях, недоступних або важкодоступних для інших різновидів садової техніки. Ця модель обладнана містким паливним баком об'ємом 1 літр і 2-тактним двигуном на 1,04 кВт.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавочками, скульптурами тощо.
Переваги мотокоси ECHO SRM-2620TES/U
- Професійний двотактний двигун для підвищеної потужності та швидкості
- Легка вага знижує стомлюваність оператора
- Плісирований паперовий повітряний фільтр чиститься набагато легше та швидше, ніж повстяний фільтр, а також забезпечує триваліший термін експлуатації
- Ручка велосипедного типу має зручні гумові ручки
- Пінний фільтр попереднього очищення повітря ретельно вловлює пил і сміття
- Кришка повітряного фільтра легко відкривається без інструментів
- Двигун має антивібраційну основу, що неабияк знижує рівень вібрації
- Нейлонова тримерна головка Z5 M10L входить до стандартної комплектації
- Комбінований захисний кожух може використовуватися як із тримерною головкою, так і з ножем для трави
- Використовується разом із ранцевим ременем
- Система полегшеного запуску ES-Start зменшує зусилля, необхідне для запуску двигуна та знижує ефект «зворотного удару»
- Діафрагмяний карбюратор забезпечує стабільне рівномірне подавання палива суміші в паливну камеру
Комплектація
- Мотокоса
- Ніж для зарослів
- Струна косильна — 72 метри
- Олія ECHO — 1 літр
- двигун
- штанга
- косильна головка
- захист косильної головки
- ранцевий ремінь
- коробка
- інструкція
- гарантійний талон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 1350x400x400 мм |
| Діаметр вала | 7 мм |
| Діаметр волосіні | 2.7 мм |
| Клас | Професійний |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.0 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.4 л. |
| Обороти двигуна | 11000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 25.4 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.6 л |
| Оснастка | косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.61 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип ременя | ранцевий |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 500 мм |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 244 ₴








