Опис Мотобур ECHO EA-410 бензиновий, 1.68 кВт
Бензиновий мотобур ECHO EA-410 — портативне обладнання на паливному двигуні для буріння отворів у м'яких ґрунтах або льоду. УВАГА! Ця модель постачається без бурильного шнека.
Призначення: може використовуватися для встановлення стовпів, зміцнення фундаментів, монтажу парканів та інших огорож, у садівництві для висаджування деяких сортів рослин, під час різних земляних робіт.
Особливості мотобура ECHO
- Контроль якості по всій виробничій лінії
- Вся продукція відповідає світовим стандартам якості
- Надійний механізм
- Японська якість
Переваги мотобура ECHO EA-410
- Бензиновий 2-тактний двигун потужністю 1.68 кВт (2,28 кВт)
- Об'єм двигуна становить 42,7 куб. см
- Паливний бак на 1 літр
- Ефективний повітряний фільтр
- Витрата палива становить 1,2 л/год
- Максимальна глибина буріння становить 250 см
- Мотобур дає змогу зробити отвір діаметром до 25 см
- Механічний тип приводу
- Вага мотобура без шнека становить 9.8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 кг |
| Максимальна довжина бура | 250 см |
| Максимальний діаметр бура | 25 см |
| Потужність двигуна | 1680 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.3 л. |
| Наявність бура в комплекті | Немає |
| Об'єм двигуна | 42.7 см3 |
| Обсяг паливного бака | 1 л |
| Передатне число редуктора | 30 |
| Харчування | Бензин |
| Привід | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Мотобур |
| Тип двигуна | 2-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 858 ₴



