Опис Бензопила ECHO CS-621SX 3.2 кВт, 45 см (CS-621SX)
Бензопила ECHO CS-621SX — садова техніка для догляду за садом і розпилювання деревини. Ця модель належить до професійної лінійки японських бензопил. Обладнана потужним двигуном на 3.2 кВт, системою очищення повітря G-FORCE та прозорим паливним баком місткістю 0.65 л.
Призначення: розроблена спеціально для щоденного професійного використання у важких екстримальних умовах.
Переваги бензопили ECHO CS-621SX
- Надійний японський двигун потужністю 3200 Вт/4.4 к.с.
- Декомпресійний клапан забезпечує легший запуск
- Алюмінієва ручка з гумовою обмоткою для надійного захоплення та зниження передавання вібрації на руку користувача
- Зручне та надійне електронне запалювання C.D.I.
- Бічне натягування ланцюга
- Гайки на корпусі захищені від випадання
- Великий ковпачок на баку для швидкої та зручної заміни палива/оливи
- Система очищення повітря G-FORCE і великий повітряний фільтр зменшують рівень викидів
- Подвійні шипи бампера для поліпшеного контролю під час розпилювання
- Напівпрозорий паливний бак показує рівень палива
- Обертова пластикова ланцюгова пастка гарантує підвищену безпеку користувача в разі розриву ланцюга
- Має СЕ маркування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Вага | 6.3 кг |
| Кількість ланок | 64 |
| Кількість обертів | 12800 об./хв |
| Потужність | 3200 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 4.4 л.с |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.3 л |
| Об'єм двигуна | 59.8 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.65 л |
| Розмір шини | 45 см / 18 дюймів |
| Витрата палива | 1.81 л/год |
| Свічка запалювання | NGK BPMR8Y |
| Система запалювання | CDI |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Професійний |
| Тип запуску | декомпресор |
| Товщина ланки | 1.5 мм мм |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 113.4 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 400 ₴




