Опис Бензопила ECHO CS-501SX 2.57 кВт, 45 см (CS-501SX 18')
Бензопила ECHO CS-501SX — інструмент для догляду за садом і заготівлі дров на зиму. Завдяки оптимальній вазі (4,7 кг), бензиновому двигуну на 3,5 к.с. і паливному баку об'ємом 0,5 л чудово підходить для виконання різних завдань у сільському господарстві.
Призначення: підходить для роботи на фермах, у садах, лісозаготівлях, на будівництві та в приватних господарствах.
Особливості ланцюгових пил ЕХО
- Ідеальне співвідношення потужності та ваги
- Ергономічний дизайн і міцна конструкція
- Понад 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
- Японська торгова марка міжнародного масштабу
- Замкнутий цикл виробництва: усі комплектуючі збираються на одному заводі
- Виробничі потужності розташовані в Японії, США, Китаї
- Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги бензопили ECHO CS-501SX
- Надійний двигун потужністю 2570 Вт/3,5 к.с.
- Об'єм двигуна становить 50,2 см. куб.
- На холостому ходу бензопилка видає 2700 об/хв
- Бензопила працює із шиною 45 см завдовжки
- Пластиковий паливний бак на 500 мл
- Зручне та надійне електронне запалювання C.D.I.
- Система легкого запуску ES-Start
- Максимальна витрата палива становить 25,6 мл/с
- Ланцюг має 64 ланки
- Крок ланцюга 0,325 дюйма
- Бензопила обладнана бічним натягувачем ланцюга
- Автоматична повітряна заслінка
- Повітряний фільтр із покращеною фільтрацією
- Цифрове магнето
- Система прочищення повітря G-Force
- Має СЕ маркування
- Під час роботи бензопила відтворює шум не більш ніж 117 дБ (А)
- Паливопідкачувальний насос оптимізмує процес запуску бензопили
- Ефективне інерційне гальмо ланцюга
- Бензопила важить 4700 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Вага | 4.7 кг |
| Кількість ланок | 72 |
| Кількість обертів | 13500 об./хв |
| Потужність | 2570 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.5 л. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.28 л |
| Об'єм двигуна | 50.2 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.5 л |
| Розмір шини | 45 см / 18 дюймів |
| Витрата палива | 1.54 л/год |
| Свічка запалювання | NGK BPMR8Y |
| Система запалювання | CDI |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Професійний |
| Тип запуску | декомпресор |
| Товщина ланки | 1.5 мм мм |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 117 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 102 ₴







