Опис Бензопила ECHO CS-490ES 2.14 кВт, 38 см (CS-490ES)
Бензопила ECHO CS-490ES — садова техніка для догляду за садом і розпилювання деревини. Завдяки бензиновому двигуну на 2.91 л.с. і паливному баку об'ємом 0,49 л чудово підходить для інтенсивного розпилювання деревини та заготівлі дров.
Призначення: часто використовується в сільському та лісовичному господарствах великих розмірів. Може використовуватися для розчищення лісу від старих дерев, що завалилися.
Переваги бензопили ECHO CS-490ES
- Запатентована система ECHO ES-start і вбудований дросель дають змогу запустити бензопилу буквально з напівоборту
- Повітряний фільтр захищений пластиковою кришкою, яка легко знімається без використання інструментів для очищення або заміни
- Бічне натягування ланцюга
- Внутрішня муфта для простої заміни та ланцюга
- Система попереднього очищення повітря G-FORCE
- Ланцюгове гальмо інерційного типу гарантує безпеку користувача, якщо ланцюг злетить або порветься
- Нова напрямна планка з ламінату
- Система запалювання з цифровим блоком керування CDI забезпечує стабільну роботу двигуна у всіх режимах
- Литий картер із магнію забезпечує легшу вагу бензопили
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Вага | 4.8 кг |
| Кількість ланок | 64 |
| Кількість обертів | 12500 об./хв |
| Потужність | 2140 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.9 л.с |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.28 л |
| Об'єм двигуна | 50.2 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.49 л |
| Розмір шини | 38 см/15 дюйма |
| Витрата палива | 1.21 л/год |
| Свічка запалювання | NGK BPMR8Y |
| Система запалювання | CDI |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Професійний |
| Тип запуску | ES-start |
| Товщина ланки | 1.5 мм мм |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 115 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 571 ₴




