Опис Бензопила ECHO CS-2511WES 1.1 кВт, 30 см (CS-2511WES)
Основні переваги ECHO CS-2511WES:
- 5 років — гарантія на весь механізм під час домашнього використання
- 2 роки — гарантія на весь механізм під час професійного використання
- ECHO X-series — професійна серія бензопил
- 2-тактний двигун професійного класу
- 25 куб. см — об'єм двигуна
- 1,5 л.с/1,1 кВт — потужність двигуна
- 190 мл — об'єм бака для палива
- 140 мл — об'єм бака для олії
- 0,67 л/год — максимальне споживання палива під час роботи
- 20-30 см/8-12 дюймів — можлива довжина шини
- 30 см/12 дюймів — довжина комплектної шини
- ES-start — запатентована система швидкого запуску ECHO
- CDI — електронна система запалювання
- Інерційне гальмо ланцюга
- Бічний натягувач ланцюга
- Система очищення повітря G-Force — збільшує термін експлуатації двигуна
- 2,6 кг — ультра-маленька вага пили
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Бензопила ECHO CS-2511WES
- Шина 30 см/12 дюймів — 1 шт.
- Пиляльний ланцюг
- Свічковий ключ
- Ключ Torx
- Інструкція
- Картонна коробка
ОПИС БЕНЗИНОВИЙ ПИЛИ ECHO CS-2511WES
ECHO CS-2511WES — бензопилка професійного класу ECHO X-series, призначена для обрізання та розпилювання дерев на будь-якій висоті. CS-2511WES має потужність і маневровість, які роблять його неймовірно універсальним інструментом — від розпилювання дров до різі на дереві з дрібними деталями. Бензопила розроблена та виготовлена в Японії відповідно до найвищих стандартів. Двотактний двигун забезпечує потужне різання з низьким рівнем викидів і шуму. Пила обладнана двигуном об'ємом 25 куб.см зі збільшеною продуктивністю та потужністю 1,5 к.с. за за загальної ваги всього 2,6 кг. Поєднання такої високої потужності та надлегкості дасть змогу виконувати свою роботу набагато швидше та менше стомлюватися в процесі.
Бензопила ECHO CS-2511WES постачається із шиною завдовжки 30 см, пиляльним ланцюгом, свічковим ключем і ключем Torx у картонному пакованні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Вага | 2.6 кг |
| Кількість ланок | 47 |
| Кількість обертів | 12700 об./хв |
| Потужність | 1100 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.5 л.с |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.14 л |
| Об'єм двигуна | 25 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.19 л |
| Розмір шини | 30 см/12 дюймів |
| Витрата палива | 0.68 л/год |
| Свічка запалювання | NGK СMR7Н |
| Система запалювання | CDI |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Професійний |
| Тип запуску | ES-start |
| Товщина ланки | 1.3 мм мм |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
- Ціна: 18 282 ₴






