Опис Електроклапан підземного поливання Claber 90812 9V з дротом
Електромагнітний клапан підземного поливу Claber 90812 — клапан із різзю типу 'мама' для відкриття/перекриття води під час автоматичного підземного поливання. Під'єднується до таймера подавання води Claber Multipla 8060 або з блоком керування Claber 90821 з живленням 9 В. Має внутрішню вхідну та вихідну різь vus.
Призначення: використовується для пуску/перекриття води під час підземного поливання.
Особливості клапана підземного поливання ТМ Claber
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Зручні в зберіганні
- Італійський виробник
Переваги клапана підземного поливу Claber 90812
- Солоноїд ізловим фільтром
- Посилена конструкція для протистояння механічним і термічним впливам
- Працює з таймерами Claber Multipla 8060 і Claber 90821, які мають живлення клапанів 9 В змінного струму
- Внутрішня вхідна та вихідна різь Конструктор
- Напруга на клапанах становить 9 В
- Підходить для високого та низького тиску
- Корпус з армованого скловолокном нейлону, металеві компоненти з неіржавкої сталі
- Система захисту від стрибків тиску
- Можливе ручне керування відкриттям/закриванням клапана
- Робочий тиск від 0,5 до 12 барів
- Продуктивність становить від 4,6 до 96 л/хв
- Діапазон робочих температур від +5 °C до +70 °C
- Габарити 130,5х115,5х82 мм
- Корпус виготовлений із поліаміду 66 (PA66)
- Важить приблизно 360 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,36 кг |
| Габарити | 130.5x115.5x82 мм |
| Діаметр входу | 1 дюйм |
| Діаметр виходу | 1 дюйм |
| Номінальний тиск | 0.5 - 12 барів |
| Харчування | 9 В |
| Робоча температура | +5..+70 С |
| Витрата води | 4.6 - 96 л/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | клапан для поливання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 631 ₴



