Опис Домкрат підкатний 3т GTM T830020 гідравлічний
GTM T830020 — напівпрофесійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3 т. Такий тип домкратів вирізняється меншою висотою, що дає змогу забезпечити нижчу висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM T830020:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальна робоча вага 3 т
- Колеса для переміщення й точнішого встановлення домкрата
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.1 кг |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Висота підйому | 400 мм мм |
| Габарити | 630x280x160 мм |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 275 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підкотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 504 ₴





