Опис Таймер подавання води Claber METEOCOMETA 6 8017
Таймер подавання води Claber METEOCOMETA 6 8017 — пристрій, який дає змогу організувати автоматичне поливання з певною періодичністю. Пристрій має три кнопки керування, які дає змогу вибрати одну з 2 програм подавання води, розроблених фахівцями Claber, і налаштувати їх одночасно на 6 лініях поливу. Максимальна тривалість однієї програми становить 4 год 15 хвилин.
Призначення: використовується для автоматичного поливання саду, городу та дачі.
Особливості таймерів поливання ТМ Claber
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Зручні в зберіганні
- Італійський виробник
Переваги таймера для води Claber METEOCOMETA 6 8017
- Працює з струмом 24 В
- У разі переривання подавання електроживлення приєднується резервна батарея на 9 В
- Щотижневе циклічне програмування до 12 днів або в нечіткі/чорні дні
- Час тривалості однієї програми становить від 1 хв до 4 год 15 хв
- Процес програмування відбувається за допомогою лише 3 кнопок
- Вся необхідна інформація чітко зображається на великому РК-дисплеї
- Датчик дощу автоматично вимикає поливання в разі опадів і відновлює його після дощу
- Функція тестування дає змогу ретельно перевірити таймер перед програмуванням
- Робоча температура води становить від +3 °C до +50 °C
- Габарити 180х290х95 мм
- Корпус виготовлений з АБС пластику
- Важить приблизно 1,3 кг
Технічні характеристики таймера для поливання Claber METEOCOMETA 6 8017
Тип живлення: Електромережа, 24 В Керування: 3 клавіші Кількість ліній поливу: 6 Кількість програм: 2 Максимальна тривалість програми: 4 год 15 хвКраїна-виробник:
Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Габарити | 180x290x95 мм |
| Кількість ліній поливання | 6 |
| Кількість програм поливання на лінію | 2 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Робоча температура | +3..+50 С |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | таймер поливання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 539 ₴



