Опис Таймер подавання води Claber Cometa Evolution 6 zone 8016
Таймер подавання води Claber Cometa Evolution 6 zone 8016 — пристрій, який дає змогу організувати автоматичне поливання з певною періодичністю. Ця модель дає змогу запрограмувати подавання води для шести зон поливання одночасно. Для настроювання поливу є 12 стандартних режимів. Максимальна тривалість однієї програми становить 4 години. Настроювання відбувається за допомогою трьох кнопок керування.
Призначення: використовується для автоматичного поливання саду, городу та дачі.
Особливості таймерів поливання ТМ Claber
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Зручні в зберіганні
- Італійський виробник
Переваги таймера для води Claber Cometa Evolution 6 zone 8016
- Живиться від змінного струму 24 В
- Резервна батарея буде підтримувати роботу таймера в разі вимкнення основного електропостачання
- Великий рідкокристалічний дисплей для зручного зображення встановлених даних
- Таймер можна запрограмувати за допомогою 3 кнопок
- Тривалість поливання на кожній лінії може досягати від 1 хв до 4 годин
- Пристрій має дві щоденні програми, кожна з яких може запускатися 6 разів на день
- Функція щотижневого програмування від 1 до 15 днів
- Можливий ручний запуск із програмованим часом поливання
- Тестова програма для перевірки правильності роботи кожної лінії
- Напівавтоматичне програмування для активації попередньо встановлених програм (всього 12 режимів)
- Кнопка екстреного переривання програм у разі непередбачених опадів
- Настроювання календаря для непарних/парних днів, високосних років
- Запобіжний пристрій відкриває клапани подавання води з 5-секундною затримкою
- Габарити 119х139х66 мм
- Панель виготовлена з АБС пластику, захисна кришка з ПММА
- Важить приблизно 765 г
Технічні характеристики таймера для поливання Claber Cometa Evolution 6 zone 8016
Тип живлення: електромережу, 24 В Кількість кнопок: 3 Кількість ліній поливу: 6 Максимальна частота циклів поливання: 4 на день Кількість стандартних програм: 12 Максимальна тривалість програми: 4 годиниКраїна-виробник:
Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.765 кг |
| Габарити | 119x139x66 мм |
| Кількість ліній поливання | 6 |
| Кількість програм поливання на лінію | 2 |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | таймер поливання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 576 ₴





