Опис Таймер подавання води Claber AQUAUNO VIDEO-2 PLUS 8412
Таймер подавання води Claber AQUAUNO VIDEO-2 PLUS 8412 — пристрій, який дає змогу організувати автоматичний поливання з певною періодичністю. Пристрій має три клавіші, за допомогою яких можна запрограмувати до 2 поливів на день. Вся необхідна інформація та графік поливання зображаються на рідкокристалічному дисплеї. Максимальна тривалість програми становить 23 години 59 хвилин.
Призначення: використовується для автоматичного поливання саду, городу та дачі.
Особливості таймера поливання ТМ Claber
- Виготовлені з якісних матеріалів
- Стійкі до зовнішнього впливу
- Зручні в зберіганні
- Італійський виробник
Переваги таймера для води Claber AQUAUNO VIDEO-2 PLUS 8412
- Працює від батарейки на 9 В
- Витримує тиск води від 0,5 до 10 барів
- Діаметр вхідної різі 3⁄4'
- Таймер можна під'єднати до датчика дощу, який припинятиме запрограмоване поливання під час опадів і поновлюватиме його в добру погоду
- У разі потреби можна виключити деякі дні з графіка подавання води
- Обладнаний мийним фільтром
- Широкоформатний дисплей чітко передає всю необхідну інформацію за допомогою символів і цифр
- Процедура програмування показана на зворотному боці захисної кришки
- Час тривалості однієї програми становить від 1 хв до 23 год 59 хв
- Швидкорознімна з'єднувальна система Quick-Click System
- Продуктивність становить приблизно 35 л/хв
- Дає змогу організовувати поливання двічі на день
- Робоча температура води становить від +3 °C до +50 °C
- Габарити 81х190х105 мм
- Корпус виготовлений з АБС пластику
- Важить приблизно 463 г
Технічні характеристики таймера для поливання Claber AQUAUNO VIDEO-2 PLUS 8412
Тип живлення: батарейка, 9 В Діаметр входу/виходу: 3/4'/3/4' Кількість кнопок: 3 Кількість ліній поливу: 1 Робочий тиск: 0,5-10 барів Робоча температура: від +3 до +10 °C Кількість програм: 2 Максимальна тривалість програми: 1439 хв (23 год 59 хв)Країна-виробник:
Італія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.463 кг |
| Габарити | 81x190x105 мм |
| Діаметр входу | 3/4 дюйми |
| Діаметр виходу | 3/4 дюйми |
| Кількість ліній поливання | 1 |
| Кількість програм поливання на лінію | 2 |
| Номінальний тиск | 0.5 - 10 барів |
| Харчування | 9 В |
| Робоча температура | +3..+50 С |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | таймер поливання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 136 ₴



