Опис Таймер поливання Claber Aquauno Logica 8422
Claber Aquauno Logica 8422 — пристрій для організації автоматичного поливання ділянки з газоном або саду. Вирізняється максимальною простотою використання і високою надійністю роботи.
Переваги Claber Aquauno Logica 8422
- Виробництво та збирання в Італії
- Живлення від звичайної батарейки 9V
- Простота використання — все керування здійснюється одним регулятором
- 15 попередньо встановлених програм поливання
- Всі програми нанесені на корпус
- Можливість встановлення частоти поливання від 12 годин до 7 днів
- Час поливання від 1 хвилини до 1 години
- Робочий тиск води у водопроводі від 0,5 бара до 10 барів (витрата води від 14 л/хв)
- Всередині встановлений фільтр очищення з неіржавкої сталі
- Корпус з ударо- та атмосферостійкого ABS-пластику
- Під'єднується до водопроводу за допомогою конектора з різзю 3/4'
- Швидкознімне з'єднання системи Quick-Click для під'єднання шлангів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Claber |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,36 кг |
| Габарити | 68x112x160 мм |
| Діаметр входу | 3/4 дюйми |
| Діаметр виходу | 3/4 дюйми |
| Кількість ліній поливання | 1 |
| Кількість програм поливання на лінію | 15 |
| Номінальний тиск | 0.5 - 10 барів |
| Харчування | 9 В |
| Робоча температура | +3..+50 С |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Тип | таймер поливання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 611 ₴






