Опис Домкрат підкатний 3.5т GTM T83502 гідравлічний із педаллю
GTM T83502 — напівпрофесійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3,5 т. Такий тип домкратів вирізняється меншою висотою, що дає змогу забезпечити нижчу висоту підхоплення вантажу. Завдяки механізму підіймання за допомогою педалі забезпечується швидке підіймання буквально за одне натискання.
Переваги домкрата GTM T83502:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Швидке підіймання з допомогою педалі
- Максимальна робоча вага 3.5 т
- Колеса з нейлону для переміщення й точнішого встановлення домкрата
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36 кг |
| Висота підхоплення | 145 мм |
| Висота підйому | 500 мм мм |
| Габарити | 685x346x180 мм |
| Додаткові функції | Підіймальна педаль |
| Макс. навантаження | 3500 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підкотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 215 ₴






