

Домкрат підкатний 2т GTM T820050R гідравлічний із поворотною ручкою
1 957 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32764
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Домкрат підкатний 2т GTM T820050R гідравлічний із поворотною ручкою
GTM T820050R — напівпрофесійний підкатний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів вирізняється меншою висотою, що дає змогу забезпечити нижчу висоту підхоплення вантажу.
Переваги домкрата GTM T820050R:
- Висока якість виготовлення
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальна робоча вага 2 т
- Колеса для переміщення й точнішого встановлення домкрата
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Висота підйому | 340 мм мм |
| Габарити | 470x220x160 мм |
| Додаткові функції | Поворотна ручка |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 205 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Підкотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 957 ₴



