Опис Домкрат гвинтовий ромбоподібний 1.5т GTM T10152-GS+S05+H07
GTM T10152-GS+S05+H07 — гвинтовий механічний домкрат для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 1.5 т. Такий тип домкратів вирізняється максимальною простотою й загалом застосовується під час обслуговування автомобілів. До комплекту з домкратом входить упор для фіксації автомобілів S05 і ручка H07.
Переваги домкрата GTM T10152-GS+S05+H07:
- Висока якість виготовлення
- Міцний гвинтовий механізм
- Металевий упор для фіксації автомобілів
- Максимальна робоча вага 1.5 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота підхоплення | 95 мм |
| Висота підйому | 390 мм мм |
| Габарити | 660x470x230 мм |
| Макс. навантаження | 1500 кг |
| Механізм підйому | Механічний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гвинтовий (ромбоподібний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴





