Опис Домкрат гідравлічний пляшковий 6т GTM TF0602 двоштоковий
GTM TF0602 — універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 6 т. Такий тип домкратів вирізняється простотою, великою надійністю й малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах і автосервісах, і в побуті.
Переваги домкрата GTM TF0602:
- Висока якість виготовлення
- Високий ККД до 80% дає змогу за невеликого зусилля забезпечити швидке підняття вантажу
- Двоштокова конструкція забезпечує нижчу висоту підхоплення й одночасно велику висоту підіймання
- Міцний гідравлічний механізм
- Широка основа для більшої стійкості та надійності
- Максимальна робоча вага 6 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.9 кг |
| Висота підхоплення | 215 мм |
| Висота підйому | 485 мм мм |
| Габарити | ЗЗ5xЗЗ5x280 мм |
| Макс. навантаження | 6000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 270 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 298 ₴





