Опис Домкрат гідравлічний 50т GTM TH95004 пляшковий одноштоковий
GTM TH95004 — універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 50 т. Такий тип домкратів вирізняється простотою, великою надійністю й малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах і автосервісах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM TH95004:
- Висока якість виготовлення
- Високий ККД до 80% дає змогу за невеликого зусилля забезпечити швидке підняття вантажу
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальна робоча вага 32 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25.8 кг |
| Висота підхоплення | 280 мм |
| Висота підйому | 450 мм мм |
| Габарити | 240x210x310 мм |
| Макс. навантаження | 50000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 170 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 215 ₴





