Опис Домкрат гідравлічний 3т GTM Т90304 пляшковий одноштоковий
GTM Т90304 — універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 3 т. Такий тип домкратів вирізняється простотою, великою надійністю й малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах і автосервісах, і в побуті.
Переваги домкрата GTM Т90304:
- Висока якість виготовлення
- Високий ККД до 80% дає змогу за невеликого зусилля забезпечити швидке підняття вантажу
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальна робоча вага 3 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота підхоплення | 194 мм |
| Висота підйому | 372 мм мм |
| Габарити | 100x92x194 мм |
| Додаткові функції | Нарізний шток 60 мм |
| Макс. навантаження | 3000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 118 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴





