Опис Домкрат гідравлічний 2т GTM Т90204S пляшковий одноштоковий у кейсі
GTM Т90204S — універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів вирізняється простотою, великою надійністю й малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах і автосервісах, і в побуті.
Переваги домкрата GTM Т90204S:
- Висока якість виготовлення
- Високий ККД до 80% дає змогу за невеликого зусилля забезпечити швидке підняття вантажу
- Надійний гідравлічний механізм
- Максимальна робоча вага 2 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота підхоплення | 181 мм |
| Висота підйому | 345 мм мм |
| Габарити | 92x88x181 мм |
| Додаткові функції | Нарізний шток 48 мм |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 116 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 153 ₴



