Опис Домкрат гідравлічний пляшковий 2т GTM TF0202 двоштоковий
GTM TF0202 — універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 2 т. Такий тип домкратів вирізняється простотою, великою надійністю й малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах і автосервісах, і в побуті.
Переваги домкрата GTM TF0202:
- Висока якість виготовлення
- Високий ККД до 80% дає змогу за невеликого зусилля забезпечити швидке підняття вантажу
- Двоштокова конструкція забезпечує нижчу висоту підхоплення й одночасно велику висоту підіймання
- Міцний гідравлічний механізм
- Широка основа для більшої стійкості та надійності
- Максимальна робоча вага 2 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Висота підйому | 370 мм мм |
| Габарити | З06x440x175 мм |
| Додаткові функції | Нарізний шток 60 мм |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 160 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 854 ₴





