Опис Домкрат гідравлічний пляшковий 12т GTM TH812001 двоштоковий
GTM TH812001 — універсальний переносний механізм (домкрат) для підняття та фіксації на висоті різного вантажу вагою до 12 т. Такий тип домкратів вирізняється простотою, великою надійністю й малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах і автосервісах, так і в побуті.
Переваги домкрата GTM TH812001:
- Висока якість виготовлення
- Високий ККД до 80% дає змогу за невеликого зусилля забезпечити швидке підняття вантажу
- Двоштокова конструкція забезпечує нижчу висоту підхоплення й одночасно велику висоту підіймання
- Міцний гідравлічний механізм
- Широка основа для більшої стійкості та надійності
- Транспортувальна ручка
- Максимальна робоча вага 12 т
Сфера застосування:
- Автосервіс
- Промислова здатність
- Побутове використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15.2 кг |
| Висота підхоплення | 235 мм |
| Висота підйому | 590 мм мм |
| Габарити | 186x175x230 мм |
| Додаткові функції | Нарізний шток 90 мм |
| Макс. навантаження | 12000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 265 мм мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 132 ₴





