Газонокосарка бензинова GTM LM53E-SP-V самохідна з електростарером і регулюванням швидкості (LM53E-SP-V)
19 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83280
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Газонокосарка бензинова GTM LM53E-SP-V самохідна з електростартером і регулюванням швидкості (LM53E-SP-V)
GTM LM53E-SP-V — це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів середніх розмірів. Сталева дека та потужний двигун забезпечують високу надійність косарки під час тривалої роботи. Має бічний викид трави або в травозбірник, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має привод на задні колеса й електростартер для запуску, а також вбудований варіатор для регулювання швидкості.
Переваги газонокосарки GTM LM53E-SP-V:
- Висока якість збирання
- 53 см — ширина захоплення газонокосарки
- Надійний 4-тактний бензиновий двигун об'ємом 171 куб. см
- 4.07 кВт/5.5 к.с. — потужність двигуна
- Простий запуск за допомогою електростартера
- Знімний Li-Ion акумулятор
- Стальная дека
- Самохідна модель із варіатором — настроювання швидкості руху під час роботи від 2,5 до 4,3 км/год
- Синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно
- 6 рівнів косіння: від 30 до 80 мм
- Викидання трави збоку косарки або в травозбірник
- Комбінований травозбірник об'ємом 70 л з індикатором заповнення
- Мульчування
- Конектор на деці для під'єднання садового шланга дає змогу легко очистити її від трави за допомогою води
- Вбудований підсклянник на консолі
- Висота ручки регулюється під користувача
- Колеса на кулькових підшипниках
- Легкий доступ до повітряного фільтра
Комплектація
- Газонокосарка бензинова GTM LM53E-SP-V
- Травозбірник
- Вставка для мульчування
- Акумулятор Li-Ion
- Зарядний пристрій
- Набір інструментів
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Тип запуску | Електростартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Автоматичне регулювання швидкості косіння | Немає |
| Бічний викид | Так |
| Висота стриження, мін.-макс. | 30-80 мм |
| Габарити | 1660x560x1030 мм |
| Індикатор заповненості | Да |
| Клас | Професійний |
| Макс. ширина захоплення | 53 см |
| Максимальна швидкість | 4.3 км/год |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Потужність | 4070 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 5.5 л.с |
| Обороти двигуна | 2900 об/хв |
| Об'єм двигуна | 171 см3 |
| Об'єм резервуара | 70.0 л л |
| Обсяг паливного бака | 0.6 л |
| Об'єм бака для олії | 0.4 л |
| Площа прибирання | 1000 кв.м |
| Регулювання висоти | синхронна |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Сходини висоти стриження | 6 |
| Тип | Бензинова |
| Тип двигуна | 4-тактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴











