Опис Висоторіз бензиновий GTM CZJ260AE телескопічний 4,1 м шина 30 см
GTM CZJ260AE — високопродуктивний висоторіз професійного класу, що використовується для обрізання крони дерев і кущів. Призначений для використання комунальними господарствами, садівниками та ландшафтними дизайнерами. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном із потужністю 0,7 кВт (1 к.с) і телескопічною штангою з максимальною довжиною 4,1 м. Як паливо використовується суміш бензину з моторною оливою в пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл оливи).
Основні переваги висоторізу GTM CZJ260AE:
- Надійний 2-тактний двигун
- 0,7 кВт/1 к.с. — потужність двигуна
- 26 куб. см — об'єм двигуна
- Міцна телескопічна штанга з магнієво-алюмінієвого завдовжки 4,1 м
- 46,5 мм — товщина штанги
- 296-425 см — довжина висоторізу
- Пиляльна шина та ланцюг виробництва OREGON
- 30 см/12 дюймів — довжина шини в комплекті
- Система легкого запуску
- Праймер для підкачування палива
- Оптимізоване споживання палива під час роботи
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Висоторіз GZJ260AE — 1 шт.
- Шина 12'/30 см OREGON — 1 шт.
- Ланцюг OREGON — 1 шт.
- Чохол захисний пластиковий на шину — 1 шт.
- Ранцевий ремінь через плече — 1 шт.
- Аксесуари:
- Мірна ємність для приготування паливної суміші 600 мл — 1 шт.
- Ключ свічковий — 1 шт.
- Викрутка — 1 шт.
- Ключ шестигранний — 2 шт.
- Ключ ріжковий — 1 шт.
- Напилок для нашивання ланцюга — 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Автоматичне натягування ланцюга | Немає |
| Вага | 9.5 кг |
| Довжина пристрою | 4.1 м |
| Кількість ланок | 44 |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Потужність | 700 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1 л. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.26 л |
| Об'єм двигуна | 26 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.7 л |
| Оснастка | шина |
| Харчування | Бензин |
| Праймер | Да |
| Розмір шини | 30 см/12 дюймів |
| Система запалювання | CDI |
| Швидкість ланцюга | 6.72 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Професійний |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Товщина ланки | 1.3 мм мм |
| Крок ланцюга | 3/8P дюйм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴






