Опис Мотокоса ECHO SRM-4510 бензиновий 1,71 кВт
Мотокоса ECHO SRM-4510 — бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів у місцях, недоступних або важкодоступних для інших різновидів садової техніки. Ця модель обладнана містким паливним баком об'ємом 0,69 літра та 2-тактним двигуном на 1,71 кВт.
Зверніть увагу! Мотокоса не комплектується виробником косильної головки та ножем для трави.
Система легкого запуску i-start повністю усуває ефект «зворотного удару» під час запуску, зменшує зусилля, необхідне для пуску двигуна, оскільки користувач лише зводить пружину, решта система робить сама.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавочками, скульптурами тощо.
Переваги мотокоси ECHO SRM-4510
- Металевий захист запобігає пошкодженню паливного бака внаслідок ударів
- Низький показник зносу
- Завдяки сталевому кованному валу та посиленому композитному зчепленню мотокоса легко витримує максимальні навантаження
- Система полегшеного запуску ES-Start зменшує зусилля, необхідне для запуску двигуна та знижує ефект «зворотного удару»
- Безінструментальний доступ до повітряного фільтра
- Посилене композитне зчеплення має стійкість до високих температур і забезпечує ефективне передавання крутного моменту
- Ручка велосипедного типу має зручні гумові ручки
Комплектація
- Мотокоса
- захисний щиток — 1 шт.
- захисні окуляри (відповідають вимогам ANSI Z 87.1)-1шт
- плечовий ремінь — 1 шт.
- стопор-1шт
- торцевий ключ-1шт
- Г-подібний ключ-1шт
- посібник з експлуатації
- гарантійний талон
- коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.95 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала | 7 мм |
| Діаметр волосіні | 3.0 мм |
| Клас | Професійний |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.71 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.32 л.с |
| Обороти двигуна | 9500 об/хв |
| Об'єм двигуна | 45.7 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.95 л |
| Оснастка | не комплектується |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 1.39 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип ременя | наплічний |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 460 мм |
| Ширина захоплення ножа | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴







