Опис Мотокоса ECHO SRM-3610T/U бензинова, 1,43 кВт
Бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів у місцях, недоступних або важкодоступних для інших різновидів садової техніки. Ця модель обладнана містким паливним баком об'ємом 0,85 літра та 2-тактним двигуном на 1,43 кВт.
4-точкова антивібраційна система захищає оператора від вібрацій двигуна та вала з косильною гарнітурою. Зменшує ймовірність виникнення захворювання суглобів рук у разі тривалої напруженої роботи.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавочками, скульптурами тощо.
Особливості мотокоси ECHO
- Ідеальне співвідношення потужності та ваги
- Ергономічний дизайн і міцна конструкція
- Понад 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
- Японська торгова марка міжнародного масштабу
- Замкнутий цикл виробництва: усі комплектуючі збираються на одному заводі
- Виробничі потужності розташовані в Японії, США, Китаї
- Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги мотокоси ECHO SRM-3610T/U
- Надійний 2-тактний двигун потужністю 1,43 кВт (1,94 к.с.)
- Об'єм двигуна становить 36,3 см. куб.
- Міцний паливний бак обсягом 0,85 літр
- Система запалювання з цифровим блоком керування забезпечує стабільну роботу двигуна у всіх режимах
- Витрата палива за максимальних навантажень може досягати 0,92 л/год
- Твердий приводний вал має діаметр 7 мм
- Діаметр штанги становить 25 мм
- Ручка велосипедного типу має зручні гумові ручки
- Комбінований захисний кожух може використовуватися як із тримерною головкою, так і з ножем для трави
- Використовується разом із ранцевим ременем
- Має СЕ маркування
- Мотокоса без системи різання важить 6,6 кг
Комплектація
- Мотокоса
- щиток для струнної різальної головки — 1 шт.
- щиток для металевого полотна — 1 шт.
- захисні окуляри (відповідають вимогам ANSI Z 87.1)-1шт
- попереджуюча табличка-1шт
- плечовий ремінь — 1 шт.
- струнна різальна головка-1шт
- стопор-1шт
- торцевий ключ-1шт
- Г-подібний ключ-1шт
- посібник з експлуатації
- гарантійний талон
- коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.85 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала | 7 мм |
| Діаметр волосіні | 3.0 мм |
| Клас | Побутової |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.4 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.9 л. |
| Обороти двигуна | 7000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 36.3 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.85 л |
| Оснастка | косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.92 л/час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип ременя | наплічний |
| Рівень шуму | 94 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 500 мм |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 800 ₴







