Опис Мотокоса ECHO SRM-3020TES/U бензинова, 1.3 кВт
Мотокоса ECHO SRM-3020TES/U — бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів у місцях, недоступних або важкодоступних для інших різновидів садової техніки. Ця модель обладнана містким паливним баком об'ємом 0,74 літра та 2-тактним двигуном на 1,3 кВт.
Система легкого запуску i-start повністю усуває ефект «зворотного удару» під час запуску, зменшує зусилля, необхідне для пуску двигуна, оскільки користувач лише зводить пружину, решта система робить сама.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавочками, скульптурами тощо.
Особливості мотокоси ECHO
- Ідеальне співвідношення потужності та ваги
- Ергономічний дизайн і міцна конструкція
- Понад 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
- Японська торгова марка міжнародного масштабу
- Замкнутий цикл виробництва: усі комплектуючі збираються на одному заводі
- Виробничі потужності розташовані в Японії, США, Китаї
- Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги мотокоси ECHO SRM-3020TES/U
- Надійний 2-тактний двигун потужністю 1,3 кВт (1,7 к.с.)
- Об'єм двигуна становить 30,5 см. куб.
- Міцний паливний бак об'ємом 0,74 літра
- Система полегшеного запуску ES-Start зменшує зусилля, необхідне для запуску двигуна та знижує ефект «зворотного удару»
- Витрата палива за максимальних навантажень може досягати 0,72 л/год
- Твердий приводний вал має діаметр 7 мм
- Діаметр штанги становить 25 мм
- Система легкого запуску i-start неабияк спрощує процес запуску
- Ручка велосипедного типу має зручні гумові ручки
- Комбінований захисний кожух може використовуватися як із тримерною головкою, так і з ножем для трави
- Постачається разом із ранцевим ременем
- Має СЕ маркування
- Система запалювання з цифровим блоком керування CDI забезпечує стабільну роботу двигуна у всіх режимах
- Потужний повітряний фільтр
- Високий крутний момент
- Мотокоса без системи різання важить 6,3 кг
Комплектація
- Мотокоса
- щиток для струнної різальної головки — 1 шт.
- щиток для металевого полотна — 1 шт.
- захисні окуляри (відповідають вимогам ANSI Z 87.1)-1шт
- попереджуюча табличка-1шт
- плечовий ремінь — 1 шт.
- струнна різальна головка-1шт
- стопор-1шт
- торцевий ключ-1шт
- Г-подібний ключ-1шт
- посібник з експлуатації
- гарантійний талон
- коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.71 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала | 7 мм |
| Діаметр волосіні | 2.7 мм |
| Клас | Побутової |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.3 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.7 л. |
| Обороти двигуна | 7000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 30.5 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.71 л |
| Оснастка | косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.72 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип ременя | наплічний |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 500 мм |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 700 ₴








