


Мотокоса ECHO SRM-222ES/U бензинова, ніж + косильна головка, 0.71 кВт
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81754
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Мотокоса ECHO SRM-222ES/U бензинова, ніж + косильна головка, 0.71 кВт
Мотокоса ECHO SRM-222ES/U — бензинова садова техніка для скошування трави та бур'янів у місцях, недоступних або важкодоступних для інших різновидів садової техніки. Ця модель обладнана містким паливним баком об'ємом 0,4 літра та 2-тактним двигуном на 0,71 кВт.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавочками, скульптурами тощо.
Особливості мотокоси ECHO
- Ідеальне співвідношення потужності та ваги
- Ергономічний дизайн і міцна конструкція
- Понад 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
- Японська торгова марка міжнародного масштабу
- Замкнутий цикл виробництва: усі комплектуючі збираються на одному заводі
- Виробничі потужності розташовані в Японії, США, Китаї
- Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги мотокоси ECHO SRM-222ES/U
- Надійний 2-тактний двигун потужністю 0,71 кВт (0,97 л.с.)
- Об'єм двигуна становить 21,2 см. куб.
- Міцний паливний бак об'ємом 0,4 літра
- Система полегшеного запуску ES-Start зменшує зусилля, необхідне для запуску двигуна та знижує ефект «зворотного удару»
- Витрата палива за максимальних навантажень може досягати 0,45 л/год
- Гнучкий приводний вал має діаметр 6,15 мм
- Діаметр штанги становить 25 мм
- Ручка велосипедного типу має зручні гумові ручки
- Комбінований захисний кожух може використовуватися як із тримерною головкою, так і з ножем для трави
- Використовується разом з одним плечовим ременем
- Має СЕ маркування
- Мотокоса без системи різання важить 4,9 кг
Комплектація
- Захисний щиток під косильну головку
- Захисний щиток під косильні ножі
- Косильний ніж 3-пелюстковий
- Тримерна головка
- Ремінь на одне плече
- Стопор
- Торцевий ключ
- Г-подібний ключ
- Запобіжна табличка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Тип | Мотокоса |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 250x 250x 1100 мм |
| Діаметр вала | 6.1 мм |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Клас | Побутової |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 0.7 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1 л. |
| Обороти двигуна | 9500 об/хв |
| Об'єм двигуна | 21.2 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.4 л |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 0.45 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип ременя | наплічний |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 420 мм |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



