



Кущоріз ECHO SRM-420ES/U бензиновий, 1,78 кВт + Повний комплект витратників
28 916 ₴
- Немає в наявності
- Код: k81756
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Кущоріз ECHO SRM-420ES/U бензиновий, 1,78 кВт + Повний комплект витратників
ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ РОЗХОДНИХ МАТЕРІАЛІВ, ПРОФЕСІЙАЛЬНО ПІДОБУДНИЙ ДЛЯ ВАС:
* комплект дає змогу без додаткових витрат відразу розпочати косіння трави або чагарників
Кущоріз ECHO SRM-420ES/U — бензинова садова техніка для очищення присадибної території від кущів, чагарників і бур'янів. Цей пристрій обладнаний містким паливним баком об'ємом 0,69 літра та 2-тактним двигуном на 1,78 кВт.
Призначення: часто використовується для очищення території від кущів, чагарників, бур'янів, садівники можуть використовувати цей інструмент для підрізування живоплотів і дерев.
Особливості кущорізів ECHO
- Ідеальне співвідношення потужності та ваги
- Ергономічний дизайн і міцна конструкція
- Понад 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
- Японська торгова марка міжнародного масштабу
- Замкнутий цикл виробництва: усі комплектуючі збираються на одному заводі
- Виробничі потужності розташовані в Японії, США, Китаї
- Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги кущорізів ECHO SRM-420ES/U
- Надійний бензиновий двигун потужністю 1,78 кВт (2,42 к.с.)
- Об'єм двигуна становить 41,5 см. куб.
- Система запалювання CDI
- Приводний вал діаметром 8 мм
- Діаметр штанги становить 28 мм
- Ефективна антивібраційна система AntiVibe
- Зручна велосипедна ручка
- Кущоріз обладнаний металевим ножем із 3 лезами
- Спеціальна система ES Start забезпечує легкий запуск пристрою
- Має СЕ маркування
- Надійний паливний насос неабияк прискорює й полегшує запуск мотокоси
- Пристрій укомплектований високоефективним повітряним фільтром
- Міцний паливний бак об'ємом 0,69 літр
- Витрата палива під час роботи на максимальній потужності досягає 1,05 л/год
- Кущоріз без системи різання важить 8,5 кг
Комплектація
- Мотокоса
- Косильна головка Husqvarna
- Ніж для зарослів
- Струна косильна — 72 метри
- Олія ECHO — 1 літр
- щиток для струнної різальної головки — 1 шт.
- щиток для металевого полотна — 1 шт.
- захисні окуляри (відповідають вимогам ANSI Z 87.1)-1шт
- попереджуюча табличка-1шт
- плечовий ремінь — 1 шт.
- стопор-1шт
- торцевий ключ-1шт
- Г-подібний ключ-1шт
- посібник з експлуатації
- гарантійний талон
- коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.5 кг |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.69 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала | 8 мм |
| Діаметр волосіні | 3.0 мм |
| Клас | Побутової |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 1.8 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.4 л.с |
| Обороти двигуна | 10000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 41.5 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.69 л |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Витрата палива | 1.05 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Кущоріз |
| Тип ременя | наплічний |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 500 мм |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 916 ₴



