


Кущоріз бензиновий ECHO BCLS-520ES/U 2.2 кВт + Повний комплект витратників
30 277 ₴
- Немає в наявності
- Код: k82529
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Кущоріз бензиновий ECHO BCLS-520ES/U 2.2 кВт + Повний комплект витратників
ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ РОЗХОДНИХ МАТЕРІАЛІВ, ПРОФЕСІЙАЛЬНО ПІДОБУДНИЙ ДЛЯ ВАС:
* комплект дає змогу без додаткових витрат відразу розпочати косіння трави або чагарників
Кущоріз BCLS-520ES/U — бензинова садова техніка для очищення присадибної території від кущів, чагарників і бур'янів. Цей пристрій обладнаний містким паливним баком об'ємом 0,69 літра та бензиновим двигуном на 2,2 кВт. На цю модель можна встановлювати косильну головку з волосінню або різальний ніж для чагарників.
Зверніть увагу: ця модель не комплектується косильною головкою й ножем! Для роботи потрібна головка з різзю М12L або ніж із посадковим отвором 25.4 мм.
Особливості техніки ECHO
- Ідеальне співвідношення потужності та ваги
- Ергономічний дизайн і міцна конструкція
- Понад 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
- Японська торгова марка міжнародного масштабу
- Замкнутий цикл виробництва: усі комплектуючі збираються на одному заводі
- Виробничі потужності розташовані в Японії, США, Китаї
- Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги мотокоси ECHO BCLS-520ES/U
- Надійний бензиновий двигун потужністю 2,2 кВт/2,9 к.с
- Об'єм двигуна становить 50,2 см. куб.
- Система запалювання CDI
- Приводний вал діаметром 10 мм
- Діаметр штанги становить 35 мм
- Ефективна антивібраційна система AntiVibe
- Зручна велосипедна ручка
- Міцний паливний бак об'ємом 0,69 літр
- Максимальне споживання палива досягає 1,23 л/год
- Кущоріз без системи різання важить 9,4 кг
Комплектація
- Мотокоса
- Косильна головка Husqvarna
- Ніж для зарослів
- Струна косильна — 72 метри
- Олія ECHO — 1 літр
- Двигун і трубка вала
- Велосипедна ручка
- Щиток (для подрібнювального леза)
- Щиток (для струнної різальної головки)
- Щиток (для металевого полотна)
- Плечовий ремінь
- Посібник з експлуатації
- Стопор
- Торцевий ключ
- Г-подібний ключ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.4 кг |
| Діаметр вала | 10 мм |
| Діаметр волосіні | 3.3 мм |
| Діаметр штанги | 35 мм |
| Клас | Професійний |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 2.2 КВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.9 л.с |
| Обороти двигуна | 12000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 50.2 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.69 л |
| Оснастка | не комплектується |
| Витрата палива | 1.23 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Кущоріз |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип ременя | наплічний |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 500 мм |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 277 ₴



