Опис Кущоріз ECHO BCLS-580 бензиновий, 2,42 кВт
Кущоріз ECHO BCLS-580 — бензинова садова техніка для очищення присадибної території від кущів, чагарників і бур'янів. Цей пристрій обладнаний містким паливним баком об'ємом 0,75 літра та бензиновим двигуном на 2,42 кВт.
Призначення: часто використовується для очищення території від кущів, чагарників, бур'янів, садівники можуть використовувати цей інструмент для підрізування живоплотів і дерев.
Особливості кущоріза ECHO
- Ідеальне співвідношення потужності та ваги
- Ергономічний дизайн і міцна конструкція
- Понад 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
- Японська торгова марка міжнародного масштабу
- Замкнутий цикл виробництва: усі комплектуючі збираються на одному заводі
- Виробничі потужності розташовані в Японії, США, Китаї
- Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги мотокоси ECHO BCLS-580
- Надійний бензиновий двигун потужністю 2,42 кВт (3,29 к.с.)
- Об'єм двигуна становить 58,2 см. куб.
- Система запалювання CDI
- Приводний вал діаметром 10 мм
- Діаметр штанги становить 35 мм
- Ефективна антивібраційна система AntiVibe
- Зручна велосипедна ручка
- Міцний паливний бак об'ємом 0,75 літр
- Витрата палива під час роботи на максимальній потужності досягає 1,77 л/год
- Кущоріз без системи різання важить 10,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.4 кг |
| Діаметр вала | 8 мм |
| Діаметр волосіні | 3.3 мм |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Клас | Професійний |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Потужність | 2.4 кВт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 3.3 л. |
| Обороти двигуна | 11000 об/хв |
| Об'єм двигуна | 58.2 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.8 л |
| Оснастка | нож |
| Харчування | Бензин |
| Витрата палива | 1.77 л/год |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Тип | Кущоріз |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип ременя | наплічний |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 500 мм |
| Ширина захоплення ножа | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 086 ₴



