Опис Бензопила ECHO CS-2511TES 1.1 кВт, 25 см (CS-2511TES)
Бензопила ECHO CS-2511TES — інструмент для догляду за садом і розпилювання деревини. Завдяки невеликій вазі (2,3 кг), бензиновому двигуну на 1,5 к.с. і паливному баку об'ємом 0,19 л чудово підходить для обрізання та розпилювання дерев на висоті.
Призначення: часто використовується в сільському господарстві середніх і великих розмірів. Може використовуватися для розчищення лісової території від старих дерев, що почали називатися.
Особливості ланцюгових пил ECHO
- Ідеальне співвідношення потужності та ваги
- Ергономічний дизайн і міцна конструкція
- Понад 70 років досвіду у виготовленні садової техніки
- Японська торгова марка міжнародного масштабу
- Замкнутий цикл виробництва: усі комплектуючі збираються на одному заводі
- Виробничі потужності розташовані в Японії, США, Китаї
- Єдиний стандарт контролю якості, який не залежить від країни-виробника
Переваги бензопили ECHO CS-2511TES
- Надійний двигун потужністю 1100 Вт/1.5 к.с.
- Об'єм двигуна становить 25 см. куб.
- Бензопила працює із шиною до 30 см завдовжки
- Пластиковий паливний бак на 190 мл
- Зручне та надійне електронне запалювання C.D.I.
- Система легкого запуску ES-Start
- Ланцюг має 40 ланок
- Крок ланцюга 3/8 дюйма
- Бензопила обладнана бічним натягувачем ланцюга
- Повітряна заслінка забирається автоматично
- Система прочищення повітря G-Force
- Має СЕ маркування
- Паливопідкачувальний насос оптимізмує процес запуску бензопили
- Ефективне інерційне гальмо ланцюга
- Бензопила важить 2300 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Echo |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Вага | 2.3 кг |
| Кількість ланок | 40 |
| Кількість обертів | 12700 об./хв |
| Потужність | 1100 Вт Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.5 л.с |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.16 л |
| Об'єм двигуна | 25 см3 |
| Обсяг паливного бака | 0.19 л |
| Розмір шини | 25 см/10 дюймів |
| Свічка запалювання | NGK СMR7Н |
| Система запалювання | CDI |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Японія |
| Тип | Професійний |
| Тип запуску | ES-start |
| Товщина ланки | 1.3 мм мм |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 999 ₴








