Опис Електропила EGO CSX3000 акумуляторна
EGO CSX3000 — компактна електропилка професійного класу, яку розробили спеціально для арборістів, що обрізують дерева на великій висоті. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від акумулятора 56 В. Для зменшення навантаження на руку акумулятор розміщується під час роботи на спеціальному адаптері, який чіпляється на пояс. Адаптер під'єднується до пилки через кабель живлення, який суміщений зі стропою безпеки, на яку кріпиться ланцюгова пила. Пила комплектується шиною завдовжки 30 см і фірмовим ланцюгом із кроком 3/8 дюйма, яка рухається зі швидкістю 20 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є автоматичне електронне гальмо ланцюга на випадок заклинювання в деревині під час роботи та захисний щиток із механічним гальмом.
Електропила ланцюгова EGO CSX3000 постачається в картонному пакованні з шиною, ланцюгом і адаптером для акумуляторів
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!!
Основні переваги EGO CSX3000:
- 3 роки гарантії
- Професійна пила, яку розробили спеціально для арборістів
- Працює від потужних Li-Ion акумуляторів із напругою 56 В
- Безщітковий двигун
- 30 см/12' — довжина шини в комплекті
- 3/8' — крок комплектного ланцюга
- 20 м/с — швидкість ланцюга
- 90 різів від акумулятора на 2.5 А·год
- 186 різів від акумулятора на 4.0 А·год
- 265 різань від акумулятора на 5.0 А·год
- 375 різів від акумулятора на 7.5 А·год
- Електронне та механічне гальмо ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
- Бічне натягування ланцюга
- LED-індикація заряду батареї та наявності оливи
- Акумулятори кріпляться на поясі за допомогою зручного адаптера
- Кабель живлення інтегрований у стропу безпеки
- Надійний курок запуску пили з подвійною системою безпеки
- Пила на 25% тихіша, ніж найближчий бензиновий аналог
- Вага пили всього 3.5 кг
Стандартна комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила EGO CSX3000
- Шина EGO AG1200 124MLEA041 30 см / 12'
- Ланцюг EGO AC1200 90PX045X
- Адаптер для акумуляторних батарей зі стропою
- Інструкція
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Автоматичне натягування ланцюга | Немає |
| Вага | 3.5 кг |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість ланок | 45 |
| Кількість розрізів на 2.5 | 90 |
| Кількість розрізів на 4 | 186 |
| Кількість розрізів на 5 | 265 |
| Кількість розрізів на 7.5 | 375 |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Обороти двигуна | 11000 об/хв |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.2 л |
| Особливості | LED-індикатори стану батареї та кількості оливи на корпусі |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Розмір шини | 30 см/12 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм мм |
| Гальмо ланцюга | електронний |
| Рівень шуму | 88.1 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
- Ціна: 15 999 ₴








