Опис Тример садовий EGO ST1510E акумуляторний, 56 В
EGO ST1510E — потужний і надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами середньої площі. Ширина захоплення під час роботи становить 38 см, чого цілком достатньо для побутового використання. Високу потужність і продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Тример має плавне регулювання швидкості під час роботи, тому здатний впоратися також із великими бур'янами на ділянці. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А| год вистачає на 30 хвилин безперервної роботи.
Кущоріз EGO ST1510E постачається в картонному пакованні разом із шестигранним ключем, наплічним ременем і інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги EGO ST1510E:
- Високоефективний безщітковий двигун
- 56 В — працює від усіх акумуляторів EGO 56 В
- 38 см — робоча ширина косіння волосінню
- 2,4 мм — товщина волосіні
- Автоматична косильна головка з унікальною системою заряджання волосіні EGO POWERLOAD
- Функція плавного запуску
- Регулювання обертів під час роботи
- 4000 — 5800 об./хв — максимальні оберти двигуна
- 30 хв — час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А·год
- 50 хв — час роботи від акумулятора ємністю 4 А·год
- 60 хв — час роботи від акумулятора ємністю 5 А·год
- 90 хв — час роботи від акумулятора ємністю 7.5 А·год
- Зручна регульована D-подібна ручка
- Захисний щиток для волосіні — оберігає травмування під час роботи
- 3,2 кг — вага тримера без батареї
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Тример садовий EGO ST1510E
- Косильна головка
- Шестигранний ключ
- Наплічний ремінь
- Інструкція
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи в режимі Boost на 2.5 А·год | 30 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 7.5 А·год | 90 хв |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутової |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 - 7.5 Ачас |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Обороти двигуна | 4000-5800 об/хв |
| Оснастка | косильна головка |
| Особливості | регулювання обертів |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип ременя | наплічний |
| Рівень шуму | 79.3 дБ |
| Форма ручки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 380 мм |
| Ширина захоплення ножа | не передбачено |
- Ціна: 13 039 ₴









