Опис Тример садовий EGO ST1300E-S акумуляторний, 56 В
EGO ST1300E-S — потужний і надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами невеликої площі. Ширина захоплення під час роботи становить 33 см, чого цілком достатньо для побутового використання. Високу потужність і продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Тример має 2 робочі швидкості, тому здатний впоратися також із бур'янами на ділянці. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А| год вистачає на 70 хвилин безперервної роботи.
Кущоріз EGO ST1300E-S постачається в картонному пакованні разом із шестигранним ключем і інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги EGO ST1300E-S:
- 3 роки — максимальна гарантія на інструмент
- Високоефективний безщітковий двигун
- 56 В — працює від усіх акумуляторів EGO 56 В
- 33 см — робоча ширина косіння волосінню
- 2 мм — товщина волосіні
- Напівавтоматична головка для волосіні — подає волосінь після удару від землю
- Функція плавного запуску
- 2 швидкісні режими роботи
- 5200 — 6500 об./хв — максимальні оберти двигуна
- Підтримка обертів під навантаженням
- 70 хв — час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А·год
- 110 хв — час роботи від акумулятора ємністю 4 А·год
- 140 хв — час роботи від акумулятора ємністю 5 А·год
- 210 хв — час роботи від акумулятора ємністю 7.5 А·год
- Зручна регульована D-подібна ручка
- Захисний щиток для волосіні — оберігає травмування під час роботи
- 2,7 кг — вага тримера без батареї
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Тример садовий EGO ST1300E-S
- Шестигранний ключ
- Інструкція
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи в режимі Boost на 2.5 А·год | 70 мин |
| Час роботи в режимі Boost на 7.5 А·год | 210 мин |
| Діаметр волосіні | 2.0 мм |
| Клас | Побутової |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 - 7.5 Ачас |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Обороти двигуна | 5200-6500 об/хв |
| Оснастка | косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип ременя | не комплектується |
| Рівень шуму | 88 дБ |
| Форма ручки | D-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 330 мм |
| Ширина захоплення ножа | не передбачено |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 032 ₴







