Опис Тример садовий EGO BC3800E акумуляторний, 56 В
EGO BC3800E — потужний і надійний інструмент, розроблений для догляду за газонами великої площі. Ширина захоплення косильною головкою під час роботи становить 38 см, чого так задосить для побутового та професійного використання. Для великих бур'янів передбачена можливість встановлення 3-лопатевого ножа. Високу потужність і продуктивність тримера забезпечує безщітковий двигун, який живиться від Li-ion акумуляторів EGO 56V. Тример має плавне регулювання швидкості під час роботи, тому здатний впоратися зі складними завданнями на ділянці. Завдяки високій ефективності двигуна, однієї батареї на 2.5 А| год вистачає на 20 хвилин безперервної роботи.
Тример EGO BC3800E постачається в картонному пакованні разом із шестигранним ключем, наплічним ременем, косильною головкою, ножем та інструкцією з експлуатації.
Зверніть увагу: акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять!
Основні переваги EGO BC3800E:
- 3 роки — максимальна гарантія на інструмент
- Високоефективний безщітковий двигун
- 56 В — працює від усіх акумуляторів EGO 56 В
- 38 см — робоча ширина косіння волосінню
- 2,4 мм — товщина волосіні
- 30 см — робоча ширина косіння 3-пелюстковим ножем
- Напівавтоматична косильна головка з функцією швидкого заряджання
- Функція плавного запуску
- Регулювання обертів під час роботи
- 4500 — 6000 об/хв — максимальні оберти двигуна
- 20 хв — час роботи від акумулятора ємністю 2.5 А·год
- 30 хв — час роботи від акумулятора ємністю 4 А·год
- 40 хв — час роботи від акумулятора ємністю 5 А·год
- 65 хв — час роботи від акумулятора ємністю 7.5 А·год
- Зручна регульована велосипедна ручка
- Повноцінний ремінь на 2 плеча — для кращого розподілу ваги тримера під час роботи
- Суцільний сталевий приводний вал
- Захисний щиток для волосіні — оберігає травмування під час роботи
- 4,35 кг / 4,64 — вага тримера без батареї
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Тример садовий EGO BC3800E
- Шестигранний ключ
- Наплічний ремінь
- Косильна головка
- 3-лопатевий ніж
- Інструкція
- Картонна коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Тип | Тример |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.54 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи в режимі Boost на 2.5 А·год | 20 хв |
| Час роботи в режимі Boost на 7.5 А·год | 65 хв |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.5 - 7.5 Ачас |
| Матеріал штанги | Алюміній |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Обороти двигуна | 6000 об/хв |
| Оснастка | ніж + косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип ременя | ранцевий |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Форма ручки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 380 мм |
| Ширина захоплення ножа | 300 мм |
- Ціна: 17 734 ₴



