Опис Інвертор EGO PAD1500E 150 Вт 56 В-240 В (0220156004)
EGO PAD1500E — високотехнологічний пристрій для перетворення постійного струму з напругою 56 В на змінний струм із напругою 240 В. Інвертор працює від усієї лінійки акумуляторів EGO 56V. Максимальна вихідна потужність становить 150 Вт. У разі перевищення під'єднаним пристроєм потужності, на корпусі загоряється червона LED-індикація й інвертор вимикається.
Основні переваги EGO PAD1500E:
- 36 місяців — повна гарантія на весь механізм
- Підходить до всіх акумуляторів EGO
- 56 В — вхідна напруга батареї
- 240 В — вихідна напруга
- 50 Гц — частота струму на виході
- Форма вихідного сигналу — прямокутна імпульсна (не синусоїда)
- 150 Вт — максимальна вихідна потужність
- 2 USB-виходи по 5 В/2.1 А
- до 10 годин роботи 42' телевізора від акумулятора 7.5 А·год
- до 27 заряджань мобільного телефона від акумулятора 7.5 А·год
- до 5 заряджань ноутбука від акумулятора 7.5 А·год
- LED-індикація роботи
- Зручна ручка для транспортування
- Безшумна робота
- Вага всього 0,5 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Інвертор EGO PAD1500E
- Інструкція
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB A для заряджання | 2 |
| Вага | 0,53 кг |
| Вхідна напруга | 56 В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Потужність | 150 Вт Вт |
| Особливості | Працює від акумуляторів EGO 56V |
| Призначення | для садової техніки EGO |
| Розміри | 18.5x12.6x7.3 см |
| Розеток із резервом | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Інвертор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Форма вих.сигналу | модифікована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 632 ₴



