Газонокосарка EGO LM1903E-SP акумуляторна, самохідна, 56 В, 47 см (0500017002)
38 078 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81738
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Газонокосарка EGO LM1903E-SP акумуляторна, самохідна, 56 В, 47 см (0500017002)
Газонокосарка акумуляторна EGO LM1903E-SP — потужна самохідна садова техніка для зрізання трави та стриження газону з шириною охоплення 47 см. Завдяки потужному електродвигуну та травозбірнику на 55 літрів, ця модель чудово підходить для ефективної та економної обробки навіть великих ділянок. Вся акумуляторна техніка для саду EGO працює на АКБ єдиного зразка. Завдяки цьому за потребою можна використовувати потужнішою або менш потужну батарею до одного й того ж обладнання. Ця модель постачається з акумулятором на 5,0 А·год і швидким зарядним пристроєм.
Призначення: стриження трави в саду та присадибних ділянках.
Особливості електричних газонокосарок EGO
- Універсальний акумулятор
- Безпечна для довкілля
- Малошумне, безпечне та маневрове косіння
- Високопродуктивний двигун
- Висока маневровість і легкість керування
Переваги газонокосарки ЕГО LM1903E-SP
- Ручка зручно регулюється і в разі потреби може приймати 3 положення, найзручніших для користувача
- Дека газонокосарки виготовлена з міцного полімеру
- Великий травозбірник об'ємом 55 літрів
- Залежно від ємності акумулятора може працювати до 50 хв
- Кількість обертів електродвигуна досягає 3000 об/хв
- Автоматична змінна швидкість різання
- Рівень вібрації під час роботи не перевищує 1.6 м/с
- Скошену траву можна як збирати в травозбірник, так і викидати за допомогою функції заднього викиду
- Висота зрізу має 7 положень і може досягати від 20 до 80 мм.
- Можна встановити набір для мульчування EGO ABP1900 (купується окремо)
- Рівень шуму не перевищує 80 LpA/96 LwA
- Зручні розміри корпусу 96 х 57,5 х 52,5 см
- Газонокосарка важить 27 кг
Комплектація
- Газонокосарка
- Акумулятор EGO на 5 Ah
- Швидкий зарядний пристрій CH5500E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Мульчування | Ні |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Автоматичне регулювання швидкості косіння | Немає |
| Бічний викид | Немає |
| Час роботи від одного заряду | 35 хв |
| Висота стриження, мін.-макс. | 20-80 мм |
| Габарити | 960x575x525 мм |
| Індикатор заповненості | Да |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутової |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Макс. ширина захоплення | 47 см |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Обороти двигуна | 2850 об/хв |
| Об'єм резервуара | 55.0 л л |
| Площа прибирання | 800 кв.м |
| Регулювання висоти | синхронна |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Сходини висоти стриження | 7 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 078 ₴








