Газонокосарка EGO LM1702E-SP акумуляторна самохідна, 56 В, 42 см (0500024009)
33 905 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83008
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Газонокосарка EGO LM1702E-SP акумуляторна самохідна, 56 В, 42 см (0500024009)
EGO LM1702E-SP — потужна акумуляторна самохідна газонокосарка з побутового сегмента обладнання ТМ EGO. Обладнується новітнім безщітковим двигуном і має ширину захоплення газону 42 см. Площа косіння від акумулятора EGO ємністю 4 А| год досягає 480 кв.м, що набагато перевершує найближчі аналоги. Висота косіння регулюється синхронно для всіх коліс від 20 до 80 мм. Швидкість руху газонокосарки LM1702E-SP регулюється від 1.4 км/год до 5 км/год. Залежно від потреби користувач може або мульчувати траву під час косіння, або збирати її в комплектний 55 л мішок.
Основні переваги EGO LM1702E-SP:
- Безщітковий двигун
- Самохідна конструкція
- Дека з ударостійкого поліпропілену
- 42 см — ширина захоплення газону
- 56 В — робоча напруга акумулятора
- 480 кв.м. - площа косіння з акумулятором 4 А·год
- 20-80 мм — 7 вбудованих установок висоти косіння
- 1.4-5 км/год — швидкість руху газонокосарки
- 3000 об/хв — швидкість обертання ножів
- Режим мульчування (у разі встановлення набору для мульчування ABP1700)
- Зручна телескопічна ручка
- 55 л — об'ємний мішок для збирання трави з індикатором заповненості
- LED-підсвітка робочої зони
- 24 кг — вага газонокосарки без акумулятора
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Газонокосилка EGO LM1702E-SP
- Акумулятор Li-Ion EGO BA2242T 56 В 4 А·год
- Зарядний пристрій EGO CH2100E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Мульчування | Так |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 56 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Автоматичне регулювання швидкості косіння | Да |
| Бічний викид | Немає |
| Час роботи від одного заряду | 60 хв |
| Висота стриження, мін.-макс. | 20-80 мм |
| Габарити | 960x575x525 мм |
| Індикатор заповненості | Немає |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутової |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Макс. ширина захоплення | 42 см |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Матеріал | Полімер |
| Матеріал бака | тканинний |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Обороти двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм резервуара | 55.0 л л |
| Площа прибирання | 480 кв.м |
| Привід | задний |
| Регулювання висоти | синхронна |
| Регулювання ручки | Да |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Сходини висоти стриження | 7 |
| Тип | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип запуску | Ручний, Електростартер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 905 ₴








