Висоторіз акумуляторний EGO PS1003E KIT телескопічний з АКБ і зарядним пристроєм
38 078 ₴
- Немає в наявності
- Код: 83167
+380 (96) 907-24-42
Київстар- +380 (95) 244-71-70Водафон
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис Висоторіз акумуляторний EGO PS1003E KIT телескопічний з АКБ і зарядним пристроєм
EGO PS1003E KIT — акумуляторний висоторіз професійного класу, що використовується для обрізання крони дерев і кущів. Призначений для використання комунальними господарствами, садівниками та ландшафтними дизайнерами. Інструмент обладнаний безщітковим двигуном постійного струму та телескопічною штангою з вуглеволокна для максимального полегшення ваги. Висоторіз живиться від універсальних акумуляторів EGO Power+ з напругою 56 В.
Основні переваги висоторізу EGO PS1003E KIT:
- Потужний безщітковий двигун
- Сумісність з усіма акумуляторами EGO Power+ з напругою 56 В
- 25 см/10 дюймів — довжина шини в комплекті
- 20 м/с — швидкість ланцюга
- Автоматичне натягування і змащення ланцюга
- Міцна телескопічна штанга з вуглеволокна
- 233-296 см — довжина висоторізу без подовжувальної штанги EP1000
- Збільшення робочої довжини завдяки з'єднанню до 2 додаткових штанг EP1000
- 396 см — довжина висоторізу з 1 подовжувальною штангою EP1000
- 496 см — довжина висоторізу з 2 подовжувальними штангами EP1000
- LED-підсвітка зони різання для більшої точності
- Вага висоторізу без акумуляторів і штанг усього 4.25 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Висоторіз EGO PS1000E
- Додаткова штанга EGO EP1000
- Акумулятор Li-Ion EGO BA2242T 56 В 4 А·год
- Зарядний пристрій EGO CH2100E
- Шина 25 см/10 дюймів — 1 шт.
- Ланцюг — 1 шт.
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Автоматичне натягування ланцюга | Да |
| Вага | 4.25 кг |
| Довжина пристрою | 3.96 м |
| Клас захисту | IPX4 |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість ланок | 56 |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 А·год |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.08 л |
| Оснастка | шина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 25 см/10 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Телескопічна ручка | Да |
| Тип | Професійний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм мм |
| Гальмо ланцюга | електронний |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Крок ланцюга | 1/4 дюйм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 078 ₴








