Опис Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1614E (0140042003)
EGO CS1614E — компактна та потужна електропила побутового класу, яку розробили спеціально для використання в домашніх умовах. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від акумулятора 56 В. Пила комплектується шиною завдовжки 40 см і фірмовим ланцюгом із кроком 3/8 дюйма, Швидкість руху ланцюга в цій моделі неабияк збільшена, порівнюючи з моделлю CS1600, з 13,5 м/с до 20,5 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є захисний щиток із механічним гальмом.
Електропила ланцюгова EGO CS1614E постачається в картонному пакованні з акумулятором на 5 А·год, швидким зарядним пристроєм, шиною й ланцюгом.
Основні переваги EGO CS1614E:
- 3 роки гарантії
- Акумуляторна пила з потужністю бензопили об'ємом двигуна 40 куб. см
- Працює від потужних Li-Ion акумуляторів із напругою 56 В
- Безщітковий двигун
- 40 см / 16' — довжина шини в комплекті
- 3/8' — крок комплектного ланцюга
- 20,5 м/с — швидкість ланцюга
- 40 см — максимальна товщина колоди
- 130 різів від акумулятора на 2.5 А·год бруса 10*10 см
- 220 різів від акумулятора на 4.0 А·год бруса 10*10 см
- 300 різів від акумулятора на 5.0 А·год бруса 10*10 см
- 450 різів від акумулятора на 7.5 А·год бруса 10*10 см
- Захисний щиток із механічним гальмом
- Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
- Оновлена система безключового натягу ланцюга
- Прозоре віконце для перевірки наявності оливи
- Пила на 25% тихіша, ніж найближчий бензиновий аналог
- Робоча температура від -15 °C до +40 °C
Стандартна комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1614E
- Акумулятор EGO BA2800T 56 В 5 А·год
- Швидкий зарядний пристрій EGO CH5500E
- Шина 40 см/16'
- Цепь
- Інструкція
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Автоматичне мастило ланцюга | Так |
| Автоматичне натягування ланцюга | Да |
| Вага | 4.1 кг |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Кількість ланок | 52 |
| Кількість розрізів на 2.5 | 130 |
| Кількість розрізів на 4 | 220 |
| Кількість розрізів на 5 | 300 |
| Кількість розрізів на 7.5 | 450 |
| Максимальна ємність акумулятора | 5 А·год |
| Напруга акумулятора | У 56 |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.15 л |
| Особливості | збільшена швидкість ланцюга |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розмір шини | 40 см / 16 дюймів |
| Швидкість ланцюга | 20.5 м/с |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Товщина ланки | 1.1 мм мм |
| Гальмо ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 775 ₴






